Aprīļa sasniegumi: Galvenie Monitoka sasniegumi

Dalīties:

Aprīļa pārskats

Saturs

Pārskats

Aprīlī mēs cītīgi gatavojāmies gaidāmajai atklāšanai un strādājām, lai sinhronizētu visas mūsu darbības. Šķita, ka visas mūsu iepriekš veiktās darbības ir vainagojušās panākumiem, veicinot mūsu kopienas izaugsmi, saņemot labvēlīgas atsauksmes no investoriem, nodrošinot dotācijas un daudz ko citu. 

Šeit ir detalizētāks kopsavilkums par mūsu aprīļa sasniegumiem:

  • Pabeigts visu Monitok.io lapu dizains un uzskaitīts jauns izglītojošs saturs.
  • Integrēti jauni iebrauktuves un nobrauktuves partneri.
  • Daudzu jaunu motivācijas kampaņu ieviešana Galxe vietnē
  • Diskords kļuva par galveno Monitoka ziņu avotu.
  • Palielināta aktivitāte komandas locekļu sociālo mediju kontos.

Pilnīga visu Monitok.io objektu pārprojektēšana

Finnaly! Mēs izvērsām Monitok tīmekļa vietnes atjauninājumus. Sākotnēji tā tika palaista ar minimālu piepūli, bet tagad mēs to esam atjauninājuši, lai atspoguļotu mūsu zīmola vīziju. Mūsu mērķis ir parādīt Monitok kā uz cilvēku orientētu zīmolu, un šī atjauninātā tīmekļa vietnes versija to iemieso.

Turklāt katru nedēļu mēs cenšamies publicēt izglītojošus emuāra ierakstus par mūsu produktu un tā tehnoloģiju. Aprīlī mēs uzsākām visaptverošs DEX agregatoru ceļvedis, viss, kas jums jāzina par konta abstrakcija un ceļvedis par Fiat uzbrauktuvēm un nobrauktuvēm. Šīs tehnoloģijas ir būtiskas Monitok tehnoloģiju paketes sastāvdaļas. Aicinām jūs apmeklēt mūsu tīmekļa vietni, lai iepazītos ar šīm izmaiņām - monitok.io

Jauni fiat iebrauktuves un izbrauktuves partneri integrēti

Sadarbojoties ar citiem pakalpojumu sniedzējiem, mēs paplašinājām savas fiat on-rampas iespējas, Fiat Republika un Ramper. Mūsu Marta kopsavilkums, mēs uzsvērām fiat on-rampu nozīmi mūsu produktam, un mēs esam gandarīti paziņot par divu jaunu partneru integrāciju, kas ļauj lietotājiem veikt tirdzniecību no fiat uz kriptovalūtu, izmantojot Eiropas valūtas. Līdz ar šo papildinājumu lietotāji var iegādāties kriptovalūtu, izmantojot Monitok, izmantojot 121 dažādu fiat valūtu no 157 pasaules teritorijām.

Jaunas un daudzas motivācijas kampaņas Galxe vietnē

Mēneša laikā mēs uzsākām vairākas motivācijas kampaņas Galxe. Savā īsajā vēsturē esam eksperimentējuši ar dažādām web3 motivācijas platformām, piemēram, Zealy, QuestN, Tide un TaskON.

Šie centieni ir piesaistījuši jaunus dalībniekus mūsu kopienai un nodrošinājuši izglītojošus rīkus, tādējādi nodrošinot mūsu sekotājiem saistošāku pieredzi. Nesen mēs pievērsām uzmanību platformai Galxe, kurā lietotāji saņem NFT nozīmītes par dažādu ar mūsu projektu saistītu uzdevumu izpildi. Šo iniciatīvu mūsu kopiena ir atzinīgi novērtējusi, un mēs plānojam šo panākumu nākotnē atkārtot arī citās daudzsološās platformās. Apskatiet mūsu Galxe kampaņas!

Discord ir mūsu kopienas patiesas mājas

Mūsu Discord serveris kļuva par interaktīvu Monitok ziņu un kopienas iesaistīšanās centru. Mēs esam ieviesuši atjauninājumus, lai uzlabotu lietotāju iesaisti un veicinātu kopienas sajūtu. Organizējot un konsolidējot visas ar Monitok saistītās aktivitātes Discord vietnē un ieviešot dažādus botus, lai atbalstītu šos centienus, mēs esam novērojuši ievērojamu līdzdalības pieaugumu platformā.

Tagad, ja jūs interesē uzzināt par Monitok Discord ir īstā vieta!


Alternatīvie Monitok sociālie konti

Pārredzamība un kopienas iesaiste mums joprojām ir vissvarīgākie aspekti, kas atspoguļojas mūsu detalizētajā informācijā par visām projekta darbībām. Saskaņā ar šo apņemšanos esam aktīvi iesaistījuši mūsu komandas locekļu sociālo mediju kontus. Mūsu dibinātājs un izpilddirektors Eimantas un es kā Monitok CMO izmantojam savus kontus, lai sniegtu papildu ieskatu un perspektīvas par projektu.

Pievienojies Eimantas CEO X kontamhttps://twitter.com/XEBMNTX

Pievienojies Andrius CMO X kontam - https://twitter.com/servudas 

Lai gan mūsu oficiālais Monitok X konts koncentrējas uz projektu un produktu saistīto informāciju, Eimantas dalās personīgās atziņās, un es koncentrējos uz kriptotehnoloģiju tirgus jaunumiem un tirdzniecības padomiem. Mēs ceram, ka šī daudzpusīgā pieeja bagātina mūsu kopienas pieredzi. Tāpēc netērējiet laiku un pievienojieties mūsu sociālajiem kontiem.

Jauns komandas loceklis

Visbeidzot, esmu gandarīts paziņot, ka mūsu komanda ir nostiprinājusies, pievienojoties. Dominykas Rimsa kā mūsu galvenais produktu dizainers un īpašnieks. Ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi Dominykas ir strādājis ar tādiem atzītiem uzņēmumiem kā Trustpilot un HumanApp. Kopš pievienošanās mums Dominykas ir spēlējis galveno lomu mūsu produktu darbības saskaņošanā un mūsu tīmekļa vietnes UI/UX uzlabošanā, vēl vairāk nostiprinot mūsu komandu un uzlabojot mūsu vispārējo veiktspēju.

Masku grupa 13 1

Nobeiguma piezīme

Ieraksta sākumā rakstīju par pozitīvām ziņām no investoriem un dotācijām, bet šo informāciju paturēšu uz nākamo mēnesi, kad viss būs nokārtots. Sekojiet līdzi un turpiniet sadarboties ar Monitok - nākamās paaudzes mājvietu jūsu kriptoaktīviem.

Pievienojies mums mūsu ceļojumā 👇
– Sekojiet mums Twitter (X)
– Pievienojieties mūsu Discord kopienai
– Sekojiet līdzi jaunumiem Telegram
– Sekojiet mums LinkedIn

Par autoru

Saturs

Saistītās ziņas
Izpētiet atšķirības starp USDC un USDT, diviem galvenajiem stabilkoiniem, jo mēs izzināsim to īpašības, apjomus un regulatīvos aspektus, lai palīdzētu jums veikt ieguldījumus kriptovalūtās.
Atklājiet Monitok aprīļa projekta aktualitātes, tostarp jaunas mājaslapas, komandas biedru un discord kanāla atjauninājumus.
Uzziniet visu, kas jums jāzina par Fiat uzbrauktuvēm un nobrauktuvēm. Funkcija, kas ļauj iegādāties kriptovalūtu par tradicionālajām FIAT valūtām