Prestaties van april: Belangrijke mijlpalen voor Monitok

Delen:

Overzicht april

Inhoudsopgave

Overzicht

In april hebben we ons ijverig voorbereid op de aanstaande lancering en gewerkt aan het synchroniseren van al onze activiteiten. Het leek erop dat al onze activiteiten uit het verleden vruchten afwierpen door bij te dragen aan de groei van onze gemeenschap, gunstige feedback van investeerders te ontvangen, subsidies te bemachtigen en nog veel meer. 

Hier volgt een meer gedetailleerd overzicht van onze prestaties in april:

  • Herontwerp van alle Monitok.io-pagina's voltooid en nieuwe educatieve inhoud opgenomen.
  • Geïntegreerde nieuwe op- en afritpartners.
  • Introductie van talrijke nieuwe stimuleringscampagnes op Galxe
  • Discord kwam naar voren als de primaire nieuwsbron voor Monitok.
  • Verhoogde activiteit op de sociale media-accounts van teamleden.

Volledig herontwerp van alle Monitok.io

Finnaly! We hebben de Monitok webpagina bijgewerkt. In eerste instantie gelanceerd met minimale inspanning, hebben we het nu bijgewerkt om onze branding visie te weerspiegelen. We willen Monitok presenteren als een merk waarin de mens centraal staat en deze bijgewerkte versie van de webpagina belichaamt dat.

Daarnaast proberen we elke week educatieve blogposts te publiceren over ons product en de technologie. In april hebben we een uitgebreide gids voor DEX aggregatorsAlles wat je moet weten over accountabstractie en een gids voor Fiat op- en afritten. Deze technologieën zijn essentiële onderdelen van de Monitok tech stack. We moedigen u aan om onze website te bezoeken om deze veranderingen te verkennen -. monitok.io

Nieuwe fiat on-ramp en off-ramp partners geïntegreerd

We hebben onze fiat on-ramp mogelijkheden uitgebreid door samen te werken met andere aanbieders, Fiat Republiek en Ramper. In onze Overzicht maartWe benadrukten het belang van fiat on-ramps voor ons product, en we zijn verheugd om de integratie van twee nieuwe partners aan te kondigen, die gebruikers in staat stellen om te handelen van fiat naar crypto met behulp van Europese valuta. Met deze toevoeging kunnen gebruikers crypto kopen via Monitok met 121 verschillende fiatvaluta's uit 157 gebieden wereldwijd.

Nieuwe en talrijke stimuleringscampagnes op Galxe

In de loop van de maand hebben we verschillende stimuleringscampagnes gelanceerd op Galxe. In onze korte geschiedenis hebben we geëxperimenteerd met verschillende web3-incentiveplatforms zoals Zealy, QuestN, Tide en TaskON.

Deze inspanningen hebben nieuwe leden naar onze gemeenschap gebracht en tools aangereikt voor educatie, wat heeft geresulteerd in een boeiendere ervaring voor onze volgers. Onze recente focus lag op het Galxe platform, waar gebruikers NFT badges ontvangen voor het voltooien van verschillende taken gerelateerd aan ons project. Dit initiatief is goed ontvangen door onze community en we zijn van plan om dit succes in de toekomst te herhalen op andere veelbelovende platforms. Bekijk onze Galxe campagnes!

Discord een echt thuis voor onze gemeenschap

Onze Discord-server is een interactieve hub geworden voor Monitok-nieuws en community-betrokkenheid. We hebben updates geïmplementeerd om de betrokkenheid van gebruikers te vergroten en een gemeenschapsgevoel te bevorderen. Door het organiseren en consolideren van alle Monitok-gerelateerde activiteiten op Discord en het introduceren van verschillende bots om deze inspanningen te ondersteunen, hebben we een aanzienlijke toename van de deelname aan het platform gezien.

Als je meer wilt weten over Monitok, dan is Discord de juiste plek!


Alternatieve sociale accounts voor Monitok

Transparantie en betrokkenheid bij de gemeenschap blijven voor ons van het grootste belang, wat tot uiting komt in onze gedetailleerde updates over alle projectactiviteiten. In lijn met deze toewijding zijn we actief betrokken bij de social media accounts van onze teamleden. Eimantas, onze oprichter en CEO, en ikzelf, als CMO van Monitok, gebruiken onze accounts om aanvullende inzichten en perspectieven op het project te bieden.

Word lid van Eimantas CEO X accounthttps://twitter.com/XEBMNTX

Word lid van Andrius CMO X account - https://twitter.com/servudas 

Terwijl onze officiële Monitok X account richt zich op project- en productgerelateerde informatie, Eimantas deelt persoonlijke inzichten en ik concentreer me op cryptomarktupdates en handelstips. We hopen dat deze veelzijdige aanpak de ervaring van onze gemeenschap verrijkt. Verspil dus geen tijd en word lid van onze sociale accounts.

Nieuw teamlid

Tot slot ben ik blij de versterking van ons team te kunnen aankondigen met de toevoeging van Dominykas Rimsa als onze hoofdproductontwerper en -eigenaar. Met meer dan 20 jaar ervaring heeft Dominykas gewerkt voor gerenommeerde bedrijven als Trustpilot en HumanApp. Sinds hij bij ons werkt, heeft Dominykas een centrale rol gespeeld bij het op één lijn brengen van onze productactiviteiten en het verbeteren van de UI/UX van onze website, waardoor ons team verder is versterkt en onze algehele prestaties zijn verbeterd.

Masker groep 13 1

Eindnoot

Aan het begin van dit bericht schreef ik over positief nieuws van investeerders en subsidies, maar deze informatie bewaar ik voor de volgende maand wanneer alles geregeld is. Blijf op de hoogte en blijf betrokken bij Monitok, de next-gen thuis voor je crypto-activa.

Ga met ons mee op reis 👇
– Volg ons op Twitter (X)
– Word lid van onze Discord-gemeenschap
– Blijf op de hoogte op Telegram
– Volg ons op Linkedin

Over de auteur

Inhoudsopgave

Verwante berichten
Explore the differences between USDC and USDT, two major stablecoins, as we delve into their features, volumes, and regulatory aspects to guide your crypto investments.
Ontdek de hoogtepunten van het Monitok-project in april, waaronder een nieuwe website, teamleden en updates van het discord-kanaal
Leer alles wat je moet weten over Fiat op- en afritten. De functie waarmee je crypto kunt kopen met traditionele FIAT-valuta's