Balandžio mėnesio pasiekimai: Svarbiausi "Monitok" veiklos etapai

Pasidalykite:

Balandžio mėnesio apžvalga

Turinys

Apžvalga

Balandžio mėnesį uoliai ruošėmės artėjančiam paleidimui ir stengėmės sinchronizuoti visą savo veiklą. Atrodė, kad visa mūsų ankstesnė veikla pasiteisino ir prisidėjo prie mūsų bendruomenės augimo, sulaukėme palankių investuotojų atsiliepimų, gavome dotacijų ir dar daugiau. 

Pateikiame išsamesnę balandžio mėnesio pasiekimų santrauką:

  • Užbaigtas visų Monitok.io puslapių pertvarkymas ir įtrauktas naujas mokomasis turinys.
  • Integruoti nauji įvažiavimo ir išvažiavimo partneriai.
  • Įdiegta daug naujų skatinimo kampanijų "Galxe
  • "Discord" tapo pagrindiniu "Monitok" naujienų šaltiniu.
  • Didesnis aktyvumas komandos narių socialinės žiniasklaidos paskyrose.

Visiškai pakeistas visų Monitok.io

Finnaly! Atnaujinome "Monitok" tinklalapį. Iš pradžių jį paleidome su minimaliomis pastangomis, dabar jį atnaujinome, kad atspindėtų mūsų prekės ženklo viziją. Siekiame pristatyti "Monitok" kaip į žmogų orientuotą prekės ženklą, ir tai atspindi ši atnaujinta tinklalapio versija.

Be to, kiekvieną savaitę stengiamės skelbti mokomuosius tinklaraščio įrašus apie mūsų gaminį ir jo technologiją. Balandžio mėn. išsamus DEX agregatorių vadovas, viskas, ką reikia žinoti apie sąskaitos abstrakcija ir "Fiat" įvažiavimo ir išvažiavimo rampos vadovas. Šios technologijos yra esminiai "Monitok" technologijų paketo elementai. Kviečiame apsilankyti mūsų svetainėje ir susipažinti su šiais pokyčiais. monitok.io

Integruoti nauji fiat įvažiavimo ir išvažiavimo partneriai

Bendradarbiaudami su kitais paslaugų teikėjais, išplėtėme savo fiat įjungimo galimybes, Fiat Respublika ir Ramper. Mūsų Kovo mėnesio apibendrinimas, pabrėžėme fiat "on-ramps" svarbą mūsų produktui ir džiaugiamės galėdami pranešti apie dviejų naujų partnerių integraciją, kurie leidžia naudotojams prekiauti iš fiat į kriptovaliutas naudojant Europos valiutas. Po šio papildymo naudotojai gali pirkti kriptovaliutas per "Monitok" naudodami 121 skirtingą fiat valiutą iš 157 pasaulio teritorijų.

Naujos ir gausios "Galxe" skatinimo kampanijos

Visą mėnesį "Galxe" svetainėje pradėjome daugybę skatinimo kampanijų. Per savo trumpą istoriją eksperimentavome su įvairiomis web3 skatinimo platformomis, tokiomis kaip "Zealy", "QuestN", "Tide" ir "TaskON".

Šios pastangos pritraukė naujų narių į mūsų bendruomenę ir suteikė švietimo priemonių, todėl mūsų sekėjai gali mėgautis įdomesne patirtimi. Pastaruoju metu daugiausia dėmesio skyrėme platformai "Galxe", kurioje naudotojai gauna NFT ženkliukus už įvairių su mūsų projektu susijusių užduočių atlikimą. Šią iniciatyvą gerai įvertino mūsų bendruomenė, todėl ateityje planuojame šią sėkmę pakartoti kitose perspektyviose platformose. Peržiūrėkite mūsų "Galxe" kampanijas!

"Discord" - tikri mūsų bendruomenės namai

Mūsų "Discord" serveris tapo interaktyviu "Monitok" naujienų ir bendruomenės dalyvavimo centru. Įdiegėme atnaujinimus, kad padidintume naudotojų įsitraukimą ir paskatintume bendruomenės jausmą. Organizuodami ir konsoliduodami visą su "Monitok" susijusią veiklą "Discord" ir įvesdami įvairius botus šioms pastangoms palaikyti, pastebėjome, kad dalyvavimas platformoje gerokai išaugo.

Dabar, jei jus domina sužinoti apie Monitok Discord yra tinkama vieta!


Alternatyvios "Monitok" socialinės paskyros

Skaidrumas ir bendruomenės dalyvavimas mums ir toliau išlieka svarbiausi, o tai atsispindi mūsų išsamiai atnaujinamuose pranešimuose apie visą projekto veiklą. Laikydamiesi šio įsipareigojimo, aktyviai įtraukėme savo komandos narių socialinės žiniasklaidos paskyras. Mūsų įkūrėjas ir generalinis direktorius Eimantas ir aš, kaip "Monitok" CMO, naudojamės savo paskyromis, kad pateiktume papildomų įžvalgų ir požiūrių į projektą.

Prisijunkite prie "Eimantas CEO X" paskyroshttps://twitter.com/XEBMNTX

Prisijunkite prie Andrius CMO X paskyros - https://twitter.com/servudas 

Nors mūsų oficialus Monitok X paskyroje daugiausia dėmesio skiriama su projektais ir produktais susijusiai informacijai, Eimantas dalijasi asmeninėmis įžvalgomis, o aš - kriptovaliutų rinkos naujienoms ir prekybos patarimams. Tikimės, kad šis įvairiapusis požiūris praturtina mūsų bendruomenės patirtį. Taigi negaiškite laiko veltui ir prisijunkite prie mūsų socialinių paskyrų.

Naujas komandos narys

Galiausiai džiaugiuosi galėdamas pranešti, kad mūsų komanda sustiprėjo Dominykas Rimsa kaip mūsų pagrindinis produkto dizaineris ir savininkas. Daugiau nei 20 metų patirties turintis Dominykas yra dirbęs su tokiomis garsiomis įmonėmis kaip "Trustpilot" ir "HumanApp". Prisijungęs prie mūsų, Dominykas atliko pagrindinį vaidmenį derinant mūsų veiklą, susijusią su produktais, ir tobulinant mūsų svetainės vartotojo sąsają ir vartotojo sąsają, taip dar labiau sustiprindamas mūsų komandą ir pagerindamas bendrą veiklos efektyvumą.

Kaukės grupė 13 1

Pabaigos pastaba

Įrašo pradžioje rašiau apie teigiamas naujienas iš investuotojų ir dotacijas, tačiau šią informaciją pasiliksiu kitam mėnesiui, kai viskas bus sutvarkyta. Sekite naujienas ir toliau bendraukite su "Monitok" - naujos kartos namais jūsų kriptovaliutoms.

Prisijunkite prie mūsų kelionės 👇
– Sekite mus "Twitter" (X)
– Prisijunkite prie mūsų "Discord" bendruomenės
– Sekite naujienas "Telegram
– Sekite mus Linkedin

Apie autorių

Turinys

Susijusios žinutės
Susipažinkite su USDC ir USDT, dviejų pagrindinių stabiliųjų monetų, skirtumais, nes mes gilinamės į jų savybes, apimtis ir reguliacinius aspektus, kad galėtumėte vadovautis savo investicijomis į kriptovaliutas.
Atraskite svarbiausius "Monitok" balandžio mėnesio projektus, įskaitant naują svetainę, komandos narių ir "Discord" kanalo atnaujinimus
Sužinokite viską, ką reikia žinoti apie "Fiat" įvažiavimo ir išvažiavimo rampas. Funkcija, leidžianti pirkti kriptovaliutas tradicinėmis FIAT valiutomis